ЦВК провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу ТВК

ЦВК провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу ТВК
5092 ПЕРЕГЛЯДІВ

О 19:15 10 серпня після перерви Центральна виборча комісія продовжила свою роботу в режимі засідання. Про це повідомляють у ЦВК.

Під час цієї частини засідання відбулося жеребкування щодо включення кандидатур до складу територіальних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Так, після відповідного опрацювання Комісією подань кандидатур до складу територіальних виборчих комісій (виключення кратних включень, відкликання кандидатур субʼєктами їх внесення, відхилення) залишилось 26 324 таких подань.

З них, відповідно до законодавства, 5 753 кандидатури включено до складу територіальних виборчих комісій як обовʼязкові. А саме – 4 915 кандидатур від місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій сесії Верховної Ради України поточного скликання. А також – 838 кандидатур від двох місцевих організацій політичних партій “СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ” і “ЗА МАЙБУТНЄ”, які уклали відповідні угоди про політичну співпрацю з депутатськими групами.

Відтак, до списку для проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу ТВК на 3 733 вакантних місця було включено 20 571 представника від зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідних адміністративно-територіальних одиницях місцевих організацій 254 політичних партій.

Процедура жеребкування проводилась одночасно щодо всіх 532 територіальних виборчих комісій. При цьому кількість вакантних місць у цих комісіях знаходилась в межах від 6 до 11.

Таким чином, провівши жеребкування, Центральна виборча комісія завершила другий етап формування складу територіальних виборчих комісій з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Попереду – формування складу ТВК.

Засідання Комісії оголошено закритим.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Центральна виборча комісія,місцеві вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео