Місцеві вибори 25 жовтня 2020 року. Вінницька регіональна організація Політичної партії "Сила і Честь". Очільник Товмасян Віген Володимирович.

82405 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Вінницька регіональна організація Політичної партії "Сила і Честь" йде на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року по списку в бюлетені №2 до Вінницької обласної Ради. Очолює список лідер Вінницької регіональної організації Політичної партії "Сила і Честь" - Товмасян Віген Володимирович.


Майбутнє Вінницьких громад неможливе без низких змін.
Основні кроки, які нам необхідно зробити для цього:
Крок 1. Створення розумних громад. Це - якісна освіта дітей, а саме: створення умов, за яких будуть розвиватися, вчитися та відпочивати наші діти. Створення та відновлення шкіл, дошкільних закладів, спортивних майданчиків.
Крок 2. Створення здорових громад. Доступна та якісна медицина в кожному населеному пункті.
Крок 3. Створення економічно-сильних громад. Створення умов для підприємництва у містах, селах, селищах.
Крок 4. Створення соціально-забезпечених громад. Турбота та шана до людей похилого віку та соціально-незахищеного населення.
Крок 5. Створення туристичних та культурно-розвинених громад. Залучення туристів та інвесторів.

Як депутату попередніх скликань Каленичу Павлу Євгенійовичу вдалося багато зробити справ для розвитку рідного Ольгополя та сусідніх громад. На разі, Павло Євгенійович йде кандидатом в депутати до Вінницької обласної Ради по округу №3 перший по списку.

Тепер лише до Перемоги!

 

Теги: місцеві вибори-2020, Вінниця,партія Сила і Честь,Вінницька облрада
Мої відео