Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

311 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прес-конференція лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко 3 серпня 2020 року про створення спеціальної парламентської місії, яка зможе прокласти реальний шлях до миру.

«На жаль, некомпетентність, хаос, відстуність дипломатичного досвіду, відсутність чіткої патріотичної позиції президента і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності.

Влада завела всі мирні переговори в глухий кут. Підвела наших міжнародних партнерів, європейських друзів. За час президентства Зеленського загинуло 175 осіб. Це абсолютний провал усіх мирних переговорів.

Але Україна - парламентсько-президентська країна. І зараз настав час саме парламенту брати відповідальність на себе.

Тому я звертаюся до всіх лідерів фракцій, до всіх депутатів із пропозицією створити спеціальну парламентську місію, яка зможе прокласти реальний шлях до миру.

З сьогоднішнього дня я починаю активні переговори на цю тему.

Нам треба добитися результату. Результат - це відновлення територіальної цілісності України, це завершення війни, це мир, спокій, нормальна робота, нормальне життя країни.

Я вірю в цей шлях, і ми починаємо цим шляхом рухатися!»

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Всеукраїнське об'єднання Батьківщина,місцеві вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео