Комісія погодила порядок відкриття банками поточного рахунку виборчого фонду кандидата у народні депутати України

Комісія погодила порядок відкриття банками поточного рахунку виборчого фонду кандидата у народні депутати України
3556 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після відповідного розгляду Комісія своїм рішенням погодила надіслані Національним банком України зміни до Інструкції про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492. Про це повідомили у ЦВК.

Проєктом змін до Інструкції передбачено вилучення норм, які стосуються відкриття банками рахунків виборчих фондів кандидата на пост Президента України, політичної партії, кандидати в народні депутати України від якої зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, місцевої організації партії, кандидати в депутати від якої зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови, старости. При цьому вказаною Інструкцією регулюватимуться питання відкриття банками лише поточного рахунку виборчого фонду кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі під час проведення проміжних виборів народних депутатів України.

Також на вимогу Виборчого кодексу України прийнято Порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів, затверджений постановою Правління Національного банку України від 15.07.2020 року.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Центральна виборча комісія,парламентські вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео