ЦВК звернулась до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення звичайних виборчих дільниць необхідними приміщеннями

ЦВК звернулась до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення звичайних виборчих дільниць необхідними приміщеннями
688 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як повідомляє Центральна виборча комісія, 25 червня 2020 року ЦВК згідно з Виборчим кодексом України утворила звичайні, спеціальні та закордонні виборчі дільниці на постійній основі.

Вже після утворення цих виборчих дільниць до Комісії надійшла низка подань відповідних субʼєктів щодо ліквідації окремих звичайних виборчих дільниць. Такі звернення повʼязані з неможливістю використання приміщення для голосування та приміщення дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці для організації голосування на виборах (у більшості випадків через аварійний стан будівлі) та відсутністю інших приміщень, придатних для відповідного використання.

Ліквідація звичайної виборчої дільниці може стати перешкодою для реалізації громадянами України свого права голосу на виборах.

Зважаючи на це, Комісія звернулася до Кабінету Міністрів України щодо необхідності в межах його повноважень виконання вимог Виборчого кодексу України щодо забезпечення звичайних виборчих дільниць належними приміщеннями для організації роботи дільничних виборчих комісій та проведення голосування.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Центральна виборча комісія,місцеві вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео