Спецекспортер Укроборонпрому успішно виконав два держконтракти для правоохоронних органів і ВСУ

Спецекспортер Укроборонпрому успішно виконав два держконтракти для правоохоронних органів і ВСУ
650 ПЕРЕГЛЯДІВ

Державна компанія "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершила виконання контрактів в рамках державного оборонного замовлення і поставила продукцію військового призначення для одного з правоохоронних органів та Збройних сил України. Про це повідомив директор УРЕ Вадим Ніздря, повідомляє ресурс "Укроборонпрому".
Крім того, триває успішне виконання замовлення з поставки товарів військового призначення для однієї зі спецслужб України.

"Нещодавно, в рамках виконання державного оборонного замовлення", Укрспецекспорт "доставив з однією з країн-членів НАТО важливі вироби військового призначення, які отримав один з правоохоронних органів України. Також ми поставили для нашого війська високоточні керовані боєприпаси з Європи і продовжуємо поставки продукції в одну зі спецслужб України. Отже, контракти в рамках ДОЗ виконуються вчасно і в повному обсязі, хоча економічні умови для цього поки не кращі", - розповів Вадим Ніздря.

Виконання таких замовлень - черговий внесок компанії "Укрспецекспорт" в посилення боєздатності української армії, спецслужб і правоохоронних органів, а також обороноздатності всієї країни в цілому, адже поставки продукції відбуваються в складних умовах світової пандемії і карантинних обмежень.

Закриття кордонів істотно ускладнило зовнішньоекономічні зв'язки і відбилося на обсягах експорту українського озброєння і військової техніки, пояснюють в "Укрспецекспорті". У той же час, експортери "Укроборонпрому" продовжують своєчасно виконувати зобов'язання за зовнішніми контрактами і коронавірус не став перешкодою для виконання державного оборонного замовлення підприємствами-учасниками УОП.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Укроборонпром,Укрспецекспорт
Автор: News Ukraine
Мої відео