Кличко – лідер серед кандидатів у очільники Києва

Кличко – лідер серед кандидатів у очільники Києва
536 ПЕРЕГЛЯДІВ

Віталій Кличко має найбільше шансів обратися міським головою Києва. Більше половини киян вважають, що за його правління ситуація у місті покращилася. А от серед партій найбільше місць у міськраді Києва може отримати «Європейська солідарність»
Такі дані наводяться у останньому дослідженні соціологічної групи «Рейтинг».
У рейтингу кандидатів на посаду мера Києва найбільшу перевагу має Віталій Кличко («УДАР»), за якого віддали б голоси 41,17% тих, хто визначився і піде на вибори. Другим у рейтингу йде Сергій Притула (11,6%), представниця «Слуги народу» Ірина Верещук – третя із 9,4% рейтингу. Також 9%имає Андрій Пальчевський, усі інші мають 5 або нижче відсотків.
Низький рейтинг кандидатки від пропрезидентської фракції пояснюється тим, що 48% киян негативно оцінюють роботу президента Зеленського, а 67% вважають, що країна рухається не у правильному напрямку. У той же час роботу Кличка на посаді на відмінно оцінюють 37% киян, і лише 22% погано, а 54% вважають, що за його керівництва ситуація у місті покращилася.
Серед політичних партій лідером підтримки наразі є «Європейська солідарність» із 19,8% підтримки та «Слуга народу» із результатом у 19,3%. Також непогані шанси пройти до міськради має партія «УДАР», що має рейтинг 17,1%.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Віталій Кличко,місцеві вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео