До УДФСУ завітала заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук

До УДФСУ завітала заступниця Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інна Драганчук
35795 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулася робоча зустріч в.о. ректора УДФСУ Антона Монаєнка із заступницею Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інною Драганчук. У заході також взяли участь перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Олег Шевчук, завідувачка відділу профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню Валентина Тарнавська та директорка наукової бібліотеки УДФСУ Світлана Цимбалюк.

Під час зустрічі було презентовано матеріально-технічну базу університету, а саме, Навчально-наукові інститути та Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, Медцентр, гуртожитки та спорткомплекс УДФСУ, а також ознайомлено із освітнім процесом та умовами і особливостями навчання в університеті.

Крім цього, учасники зустрічі обговорили низку ключових питань щодо організації та реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України щодо безоплатних підготовчих курсів для дітей з тимчасово окупованих територій. Мета якого – соціальна адаптація молоді у новому середовищі, а також їх культурний та освітній розвиток задля подальшого вступу на навчання до закладів вищої освіти. Проведення курсів планується з червня по серпень 2021 року.

Зауважимо, що в УДФСУ навчається 111 студентів з тимчасово окупованих територій та працює 13 науково-педагогічних працівників. А також, в університеті є все необхідне для реалізації проєкту Міністерства освіти і науки України щодо підготовчих курсів.

 

Мої відео