Потрібне жорстке політичне рішення: Могильов наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі

Потрібне жорстке політичне рішення: Могильов наголосив на необхідності проведення виборів на Донбасі
10210 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вибори на Донбасі проводити треба. За будь-яких умов. Так, забезпечити наших спостерігачів, прапори щоб були українські на дільницях, але вибори проводити треба! За українськими законами.

Таку думку в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK висловив ексміністр внутрішніх справ України, ексголова Ради міністрів Автономної Республіки Крим, лідер партії "Незалежність" Анатолій Могильов.

На думку Могильова, конфлікт на Донбасі потрібно вирішувати, прийнявши кардинальні рішення.

"Потрібно прийняти жорстке політичне рішення цього конфлікту. Треба сідати за стіл переговорів, приймати ті рішення, які буде прийнято спільно і поетапно йти до вирішення цього конфлікту. Бо без закінчення війни на Сході розвитку України не буде", – наголосив гість програми.

Також, за словами ексміністра внутрішніх справ, на Донбасі у будь-якому випадку потрібно провести вибори.

"Вибори проводити треба. За будь-яких умов. Так, забезпечити наших спостерігачів, прапори щоб були українські на дільницях, але вибори проводити треба! За українськими законами. Якщо висувати вимоги, щоб ті пішли, інші відійшли, чи контроль взяли, тоді виборів не буде. Тому треба поставити перед собою завдання – вибори зробити. Це пункт перший", – сказав Анатолій Могильов.

Окрім цього, він нагадав, що Україна підписала Мінські домовленості і повинна їх виконувати.

"А якщо ми не будемо їх виконувати, то завтра від нас відвернеться Захід, який і так втомився від цього конфлікту, і ми залишимося зовсім одні в цій історії", – прокоментував ексміністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,партія "Незалежність",Анатолій Могильов
Автор: News Ukraine
Мої відео