Свіжі рейтинги. Ляшко за підтримки Тимошенко не залишає жодних шансів конкурентам

Свіжі рейтинги. Ляшко за підтримки Тимошенко не залишає жодних шансів конкурентам
14328 ПЕРЕГЛЯДІВ

Довибори до Верховної ради відбудуться 25 жовтня 2020 року

Соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила дані щодо суспільно-політичних настроїв на 208-му окрузі Чернігівської області.

Результати опитування показали, що очільник Радикальної партії Олег Ляшко впевнено лідирує на окрузі, де 25 жовтня 2020 року пройдуть довибори до Верховної ради.

Серед кандидатів на проміжних виборах народного депутата у виборчому окрузі лідером є Олег Ляшко, якого підтримують 65,1% тих, хто визначився і взяв би участь голосуванні. Рейтинг інших кандидатів значно нижчий. Так, А.Панченка підтримали б 9,3% опитаних, А.Усенка – 5,9%, А.Богдана – 4,5%, В.Ткаченка – 4,5%, А.Гунька – 1,1%. Тих, хто не визначився, – 26-27%.

У рейтингу політичних сил на виборах до Верховної Ради лідером є Радикальна партія Олега Ляшка, за яку готові проголосувати 27,6% тих, хто визначився і має намір прийти на вибори.

Партію «Слуга народу» підтримують 19,0%, партію «Батьківщина» – 16,0%, партію «Опозиційна платформа – За життя» – 8,4%, партію «Європейська солідарність» – 6,5%, партію «Сила і честь» – 4,6%, партію «Наш край» – 4,0%, партію «Рідний дім» – 3,2%.Рейтинг інших політичних сил – нижче 3%. Тих, хто не визначився, – близько 25%.

Нагадаємо, три тижні тому стало відомо, що партія Юлії Тимошенко «Батьківщина» визначились зі своїм кандидатом в окрузі, який звільнився після загибелі депутата Валерія Давиденка. Юлія Тимошенко та партія «Батьківщина» офіційно підтримали лідера Радикальної партії Олега Ляшка на довиборах до Верховної ради по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині.

Як повідомлялося, Ляшко вів трансляцію догори дригом, коли возив Тимошенко Чернігівщиною , повідомляє glavcom.ua

Теги: Радикальна партія,Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео