У Львові представили політичну партію «Патріот»

У Львові представили політичну партію «Патріот»
13693 ПЕРЕГЛЯДІВ

Політична партія «Патріот» є виразником і захисником інтересів Українського народу. Вона об’єднує патріотів, які прагнуть жити у вільній, суверенній та справедливій Україні. Про це сьогодні, 30 червня, під час прес-конференції розповів голова політичної партії "Патріот" Микола Голомша.
«Згадаймо, яким був Львів колись. Це було економічно розвинене місто з підприємствами, заводами і фабриками, які забезпечували необхідні робочі місця для львів’ян та мешканців області. Наприклад, автобусний завод «ЛАЗ». Ось до тепер, переглядає фільми, а там усюди ЛАЗи їздять. Натомість сьогодні львівський автобус вбитий. А чого тільки вартував завала «Іскра», «Прогрес», «Маяк», «Полірон» тощо.

Ми розуміємо на скільки важливо, щоб кожне місто було щасливе, адже там живуть прихильники нашої партії, там живуть патріоти. А хто такий патріот? Патріот – це кожен, хто творить добро і мир у своїй країні, хто натхненно і професійно працює на благо громади, хто гідність, честь, довіру, партнерство, відповідальність вважає життєвими принципами та абсолютними цінностями.

Саме задля досягнення суспільно важливих результатів ідеологіяно близькі люди об’єднались у політичну партію «Патріот». Адже вона є виразником і захисником інтересів Українського народу. Вона об’єднує патріотів, які прагнуть жити у вільній, суверенній та справедливій Україні. Тож, відбудова українських міст зокрема та всієї України загалом – це один із пріоритетів діяльності нашої партії», – зазначив Микола Голомш, повідомляє galinfo.com.ua

Теги: Партія "Патріот",Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео