Кабмін призначив нового главу Агентства водних ресурсів

Кабмін призначив нового главу Агентства водних ресурсів
11686 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 27 травня, призначив главою Державного агентства водних ресурсів Олексія Кузьменкова.
Як передає БізнесЦензор, про це представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook .

У поданій декларації Кузьменков вказав 1,12 млн грн доходу від заняття підприємницькою діяльністю за 2018 рік, 300 тис. грн готівкою і автомобіль Lexus RX 350 2009 року випуску.

Його дружині Світлані Єлісєєвої належить автомобіль Hyundai Santa Fe 2007 року випуску і квартира в Києві площею 97,5 кв. м.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради від Всеукраїнського аграрного об'єднання "Заступ", на той час займав посаду заступника директора департаменту економічного розвитку аграрного ринку Мінагрополітики.

Як повідомлялося, прес-служба Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища повідомляла про призначення Кузьменкова ще 3 березня, до зміни складу уряду. Однак з якихось причин це рішення не було виконано і, за інформацією на сайті Держводагентства, до останнього часу його очолював перший заступник глави Михайло Хорев.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ", Кабінет Міністрів України
Автор: News Ukraine
Мої відео