Влада перейшла до відвертого терору: Андрій Лесик про напади на офіси "Опозиційної платформи – За життя"

Влада перейшла до відвертого терору: Андрій Лесик про напади на офіси "Опозиційної платформи – За життя"
17341 ПЕРЕГЛЯДІВ

Також влада йде шляхом рейдерського захоплення телеканалів, – стверджує політик

Президент України Володимир Зеленський і його команда перейшли в стадію відвертого терору, розуміючи, що вони втрачають підтримку громадян України

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в м. Харків Андрій Лесик.

"Насправді, влада сьогодні перейшла до відвертого терору. Тому що всі ці речі, які відбуваються у Полтаві, – напад на активістів, вибухівка біля центрального входу в головний офіс ("Опозиційної платформи – За життя", – ред.) у Києві, я впевнений, що все це – не без участі СБУ. На жаль, те, що ми зараз бачимо, – Зеленський і його команда перейшли в стадію терору, розуміючи, що вони втрачають підтримку громадян України. Вони просто не знають, що робити. Наприклад, у Донецькій та Луганській областях вони просто не проводять місцеві вибори", – сказав Андрій Лесик.

Новини за темою: В Ужгороді скоєно напад на офіс "Опозиційної платформи - За життя"

Політик підкреслив, що втративши підтримку громадян України, владі нема на кого покластися, тому вона йде або шляхом рейдерського захоплення, це стосується телеканалу "112 Україна", або відвертого терору і залякування.

"Але хай знають, що "Опозиційна платформа – За життя" не відступить від своїх поглядів, поглядів громадян України. А вони хочуть миру в країні та безпеки", – наголосив Лесик.

Нагадаємо, у ніч з 8 на 9 серпня зловмисники заклали вибуховий пристрій на парковці, в декількох метрах від входу в будівлю офісу "Опозиційної платформи - За життя". У партії заявили, що подія є спробою здійснення терористичного акту, що несе загрозу життю людей і вчиненого суспільно небезпечним способом з політичних мотивів,повідомляє zik.ua

Теги: Опозиційна платформа - За життя, новини України, новини України і світу,Інформаційне агентство,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео