Відповідь Європейських Зелених на кризу COVID-19

Відповідь Європейських Зелених на кризу COVID-19
1549 ПЕРЕГЛЯДІВ

Криза, що зачепила стільки людей у всьому світі такого масштабу і за такий короткий час, виникає надзвичайно рідко. Це безпрецедентний виклик для наших суспільств і ми мусимо проявити людяність та боротися разом. Солідарність та усвідомлена співпраця на противагу націоналізму чи егоїзму, забезпечать нам вихід із кризи, а ще допоможуть стати сильнішими та розумнішими. Ми повинні залишатися врівноваженими і нікого не залишати осторонь.

У вирішенні кризи пртія вважає, що наші спільні зусилля повинні відповідати наступним рекомендаціям:

Ми повинні колективно дбати про те, щоб ми нікого не забували, особливо коли мова йде про вразливі спільноти наших суспільств. Наше кризове управління ні в якому разі не повинно поглиблювати несправедливість та соціальну дискримінацію. Зокрема, ми вважаємо, що антикризове управління не повинно загрожувати ЄС або його державам-членам разом з іншими європейськими країнами в своїх діях оперативно та відповідально реагувати на погіршення ситуації проживання біженців на грецьких островах. Табори для біженців на цих островах слід евакуювати, щоб забезпечити їм безпечний доступ до медичних послуг, карантин та інші відповідні заходи для запобігання коронавірусу.
Ми повинні діяти разом, щоб ефективно, швидко та довгостроково реагувати на кризу. Захист життя вимагає виходу за межі вузького слідування національним чи економічним інтересам. Ось чому ми вітаємо координаційні зусилля інституцій ЄС, які зараз повинні взяти на себе лідируючі позиції.
Пошук відповідей на кризу вимагає інноваційних способів мислення та дій, особливо у сфері макроекономічної політики. Організації, закон, правила та процедури повинні слугувати життю, а не навпаки.
Бюджетні та приватні заклади системи охорони здоров’я повинні залишатися основою держави та добробуту, і ЄС повинен прагнути більше співпрацювати з ними та знаходити механізми їх підтримки. Ми хочемо перетворити цю кризу на вихідну точку для більшої європейської інтеграції, що призведе до більш сильної, екологічної та перш за все соціально відповідальної Європи.

У цьому світлі партія розглядаємо кризу COVID-19 як подію, яка посилює потребу в ініціативах, що спричинить зміни. Однією з таких сміливих ініціатив є «Європейська Зелена угода» (EuropeanGreenDeal) разом із масштабними реінвестиціями у якість державних послуг, особливо у сфері охорони здоров’я.

Такий погляд на кризу під час пандемії має партія Зелених України,повідомляє greenparty.ua.

Теги: Партія Зелених України,Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео