ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні на підтримку участі жінок у місцевому самоврядуванні

ПРООН та Норвегія об’єднують зусилля в Україні на підтримку участі жінок у місцевому самоврядуванні
173 ПЕРЕГЛЯДІВ

Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) підписала нову угоду про співпрацю з Міністерством закордонних справ Норвегії в рамках проєкту, спрямованого на розширення представництва жінок та їхньої участі у діяльності органів місцевого самоврядування територіальних громад в Україні в ході реформи децентралізації.

Про це повідомляє "Рубрика" з посиланням на пресслужбу ПРООН.

У рамках проєкту, бюджет якого складає близько 100 000 дол. США, ПРООН і Норвегія співпрацюватимуть задля сприяння ширшій політичній участі жінок у діяльності органів місцевого самоврядування в Україні, а також задля посилення інституційної спроможності в ОТГ ухвалювати рішення, що враховують гендерно-чутливі аспекти.

"Рівна політична участь жінок та їхнє залучення у процес прийняття рішень на місцях є критично важливими, адже це дозволить гарантувати, аби першочергові потреби і проблеми жінок було враховано при формуванні порядку денного органів місцевого самоврядування, а також сприятиме практичній реалізації Цілей сталого розвитку у місцевих громадах", – пояснила постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева після підписання угоди з виконувачем обов'язків голови місії Посольства Королівства Норвегії в Україні Фредріком Артуром.

"Сприяння гендерній рівності та розширення можливостей жінок мають першочергове значення для мандату ПРООН та впровадження принципів розвитку, орієнтованих на реалізацію завдань, визначених у Порядку денному в сфері сталого розвитку до 2030 року", – зазначила пані Дафіна Ґерчева.

"Оскільки в Україні наближаються місцеві вибори, важливо інформувати громадськість про необхідність рівного представництва та гендерної рівності серед посадовців. Участь більшої кількості жінок у процесі прийняття рішень допоможе Україні виконати свої зобов'язання щодо забезпечення гендерної рівності та прав людини, а також сприятиме формуванню політики, яка б враховувала різні перспективи на шляху до досягнення Цілей сталого розвитку.

"Ця нова ініціатива ПРООН, яка впроваджуватиметься за підтримки уряду Норвегії, буде зосереджена на тому, щоб підтримати жінок, які увійдуть до місцевих рад, у виконанні їхніх нових функцій, у прийнятті обдуманих і цілеспрямованих рішень, що сприятимуть позитивним змінам у їхніх громадах".

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Програма розвитку ООН,місцеві вибори
Автор: News Ukraine
Мої відео