Конор Макгрегор зробив пропозицію подрузі в її день народження

Конор Макгрегор зробив пропозицію подрузі в її день народження
184 ПЕРЕГЛЯДІВ

Боєць ММА Конор Макгрегор привітав цивільну дружину Ді Девлін пропозицією руки і серця.
На сторінці в Instagram він розмістив фото з дівчиною. «Який же День народження, моя майбутня дружина!» - підписав фото спортсмен.
Це Ді Девлін, головна любов в житті МакГрегора. Конор і Ді познайомилися в самому звичайному нічному клубі Ірландії.
Будучи безробітним, Конор весь свій час проводив у залах. Однак Ді не картала його за це, а навпаки, підбадьорювала. Грошей постійно не вистачало, але Девлін намагалася, щоб Конор правильно харчувався і дотримувався режиму дня. Вона віддавала всю себе. І завжди говорила: «Конор, я знаю, ти все зможеш!». І він зміг: став чемпіоном світу.
«Просто Ді мені сподобалася і захотілося познайомитися краще. Вона була дуже милою під час нашої першої зустрічі, а мені подобаються гарні дівчата», - так відзивається Конор про Девлін.
«Чим Конор мене зачарував? Він зумів розсмішити на першому ж побаченні. І це не було показухою або якимось секретним прийомом - він такий насправді, завжди готовий підняти настрій. Для мене це важливо», - відзивається Девлін .
Пара зустрічається з 2008 року. Макгрегор і Девлін виховують двох дітей - трирічного сина Конора Джека Макгрегор-молодшого і півторарічну доньку Крою.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Конор МакГрегор,одруження
Автор: News Ukraine
Мої відео