У Погребищі «Українську Стратегію Гройсмана» очолив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський

У Погребищі «Українську Стратегію Гройсмана» очолив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський
17193 ПЕРЕГЛЯДІВ

Напередодні місцевих виборів чимало керівників у владних структурах різних рівнів визначаються з власними політичними вподобаннями та, відповідно, із партійною приналежністю. Сьогодні, 11 серпня, стало відомо про те, що у Погребищі районну партійну організацію «Української стратегії Гройсмана» очолив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Шафранський.

Петро Шафранський з перших днів долучився до створення «Стратегії-2030» – плану сталого розвитку для кожної громади Вінниччини, оскільки певен: успіх «Стратегії-2020» зробив Вінницю найкомфортнішим для життя містом України, тож цей досвід можна реалізувати і у Погребищі.

Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє команда Володимира Гройсмана, Петро Шафранський прийняв рішення приєднатися до його партійної команди.

Проект «Українська Стратегія Гройсмана» має низку переваг перед столичними партіями старого типу, оскільки побудований не «згори» – під забаганки лідера, а «знизу» – від потреб і сподівань простих людей, і враховує місцеву специфіку.

Привабливість «Української Стратегії Гройсмана» для ефективних самоврядців Вінниччини є цілком зрозумілою: команда Володимира Гройсмана довела свою професійність, реалізувавши «Стратегію-2020», яка дозволила Вінниці шість років поспіль ставати найкомфортнішим для проживання містом України.

Долучення до «Української Стратегії Гройсмана» таких знакових лідерів, яким є Петро Шафранський, слугує яскравим доказом того, що цей проект восени покаже гідний результат на місцевих виборах,повідомляє vinnytsia.visti.live

Теги: Українська стратегія Гройсмана,Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео