Толкова влада піднімає з дна океану затонулі кораблі, як "Титанік", а наша влада не здатна зрушити з місця навіть заржавілу баржу, – екснардеп

Толкова влада піднімає з дна океану затонулі кораблі, як "Титанік", а наша влада не здатна зрушити з місця навіть заржавілу баржу, – екснардеп
11989 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки влада вирішує ситуацію із затонулим танкером "Делфі", в Одесі почали гинути дельфіни

Коли толкова влада піднімає з дна океану затонулі підводні кораблі типу "Титаніка", наша бездарна "зелена" влада не в силі зрушити з місця навіть заржавілу баржу.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат Дмитро Голубов, відповідаючи на питання ведучого, чому через великий суспільний резонанс, звернення окремих політичних діячів та активістів танкер Delfi досі залишається в Чорному морі та несе загрозу довкіллю.

"Коли толкова влада піднімає з дна океану затонулі підводні кораблі типу "Титаніка", наша бездарна "зелена" влада не в силі зрушити з місця навіть заржавілу баржу. І коли Зеленський в черговий раз з'явиться в трусах на пляжі "Ібіци" і піде в море, я думаю, що одесити відбуксирують його на пляж, де лежить цей іржавий монстр з нафтовою плямою. І поки Зеленський тягне з вирішенням проблеми підняття танкера, в Одесі вже зафіксований факт загибелі дельфіна. І це все, на жаль, не дуже радує", – зауважив Дмитро Голубов колишній депутат Інтернет партії. 

Він також зазначив, що відтепер держава відповідає за затонуле судно Delfi, адже терміни, коли власник мав здійснити евакуацію корабля, давно минули.

"Тому тут треба діяти дуже жорстко. Якщо власнику не потрібен цей метал, то одесити кажуть, щоб дати безхатькам пили і вони за три дні розберуть це судно на дрібненькі частини і не буде ніяких проблем, якщо влада не здатна сьогодні це зробити самостійно", - підкреслив екснардеп.

Разом з тим Голубов наголосив, що танкер Delfi несе загрозу не лише морським тваринам, а й людям.

"Ситуація на цьому пляжі і на одеському узбережжі сьогодні дуже сильно погіршується", – сказав екснардеп й додав, що сьогодні влада значно зменшила суму збитків від затонулого корабля, повідомляє zik.ua

Теги: Інтернет партія,Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,політика
Автор: News Ukraine
Мої відео