Кравчук відреагував на позицію Медведчука щодо Донбасу

Кравчук відреагував на позицію Медведчука щодо Донбасу
11244 ПЕРЕГЛЯДІВ

Леонід Кравчук вважає позицію нардепа Віктора Медведчука щодо Донбасу неприйнятною. Голова Тристоронньої контактної групи (ТКГ) підтримує ідею Вітольда Фокіна поїхати на окуповану територію.

Позиція Медведчука не може бути підтримана Україною. Про це 10 серпня чиновник повідомив в інтерв’ю "Радіо Свободі", повідомляє ASPI.

Політик вважає, що висловлювання депутата не відповідають українськими інтересам. Варто аналізувати ситуацію та діяти тільки за принципами, які допоможуть врятувати життя людей.

Кравчук також прокоментував заяви першого прем’єр-міністра Вітольда Фокіна. Голова ТКГ підтримує ідею щодо переговорів із жителями окупованого Донбасу. Громадянське суспільство варто почути та приймати рішення стосовно майбутнього територій. Думка людей та аналіз ситуації допоможуть встановити усі деталі плану для деокупації Луганської та Донецької областей.

Раніше ASPI news опублікувало заяву Кравчука, який назвав умову для проведення переговорів з представниками окупованого Донбасу. Також він пояснив, що мав на увазі під термінологією закрита тема для перегорів стосовно окупованих територій.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,Леонід Кравчук,Віктор Медведчук
Автор: News Ukraine
Мої відео