В "Євросолідарності" висловлюють нерозуміння рішенням про скасування місцевих виборів на звільнених територіях Донбасу

В "Євросолідарності" висловлюють нерозуміння рішенням про скасування місцевих виборів на звільнених територіях Донбасу
3843 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народні депутати фракції "Європейська солідарність" Марія Іонова, Ірина Геращенко та Іванна Климпуш-Цинцадзе висловлюють невдоволення рішенням Центральної виборчої комісії про скасування проведення місцевих виборів в 10 громадах Донецької та 8 - Луганської областей.
"Вибори на Донбасі скасували тільки в 2014, в гарячу фазу російсько-української війни, коли обстріли українських територій тривали вдень і вночі, і не було ніякої можливості організувати процес голосування, забезпечити елементарну безпеку. З 2015 звільнені території обирали місцеву владу, активно формувалися ОТГ, де також проводилися вибори. Наша команда забезпечила прозорі і демократичні президентські вибори в 2019, звільнений Донбас вибирав і цей парламент", - написала Геращенко на сторінці в Фейсбуці в понеділок.
"Зе-команда не без підстави боїться, що повністю програє місцеві вибори на всій території України. Дійсно, є великий ризик, що на Донбасі проросійські партії та місцеві проекти можуть не просто виграти, а сформувати більшість в місцевих органах влади і зосередитися не на децентралізації , а на просуванні кремлівських примх і відверто путінської політики. Але ризики розтерзання країни відверто проросійськими політиками і проектами не вирішуються скасуванням виборів", - вважають в "Євросолідарності ".

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,місцеві вибори,Європейська солідарність
Автор: News Ukraine
Мої відео